Uzyskanie uprawnień operatora wózka widłowego niesie ze sobą zwiększenie szans na rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe pozwala zdobyć umiejętności i uprawnienia dające możliwość awansu w obecnym miejscu pracy lub zdobycie lepszego stanowiska. Często jest podstawowym warunkiem podjęcia pracy – wózek widłowy jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu bliskiego.

Nasi wykładowcy z pełną dbałością, przekazują całą posiadaną wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktyczną, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy.

Niezbędne jest wykonanie badań lekarskich, umożliwiamy to w trakcie kursu, w siedzibie naszej firmy.
Oferujemy Kursantom szkolenia 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota) w godzinach 9:00-18:00. Jest to udogodnienie dla wszystkich tych, którzy pracują w systemie zmianowym, ponieważ tak długie godziny otwarcia pozwalają pogodzić obowiązki z rozpoczęciem szkolenia.

Grupa RCS stawia na rozwój.   Dlatego połączyliśmy  doświadczenie techniczne i wiedzę praktyczną  RCS  z kompetencjami kadry szkoleniowej  „Proximusa” która od lat z powodzeniem tworzyła zgrany zespół szkoleniowy.

Tak powstało Centrum Kompetencyjne Grupy RCS – Proximus sp. z o.o.

Zapraszamy do zdobywania uprawnień:

tabela