Proponujemy Państwu dodatkowe godziny jazdy, –  kurs uzupełniający posiadaną wiedzę.
Jeśli niepewnie czujesz się za kierownicą
Jeśli skończyłeś kurs wózka widłowego ale uważasz, że na odbytym już kursie jeździłeś zbyt krótko
Jeśli miałeś długą przerwę i czujesz się niepewnie
Jeśli chcesz zweryfikować lub doszlifować swoje umiejętności
Jeśli zamierzasz odbyć kurs UDT

ZAPRASZAMY!!

Celem naszych zajęć jest doskonalenie umiejętności operatora.

Zdajemy sobie sprawę, że sam kurs operatora tak jak i na prawo jazdy – to dopiero początek.  Dalszą wiedzę trzeba nabywać poprzez doświadczenie. Trzeba jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć:). Podnoszenie umiejętności jest możliwe tylko poprzez kontakt z profesjonalnymi instruktorami oraz przestrzeganie i powtarzanie zasad poznanych w trakcie szkolenia.
To doświadczenie uczy pokory i świadomości braków we własnych umiejętnościach.

Jak wykazują badania, uczestnicy profesjonalnych szkoleń jeżdżą wolniej, a przede wszystkim ostrożniej.  Dotyczy to szczególnie młodych kierowców. Dlatego profesjonalne szkolenie jest inwestycją w bezpieczeństwo – nie tylko własne ale i innych, – otoczenia, współpracowników, kolegów oraz sprzętu i powierzonego nam towaru.

W trakcie kursu, symulujemy codzienną pracę, także trudne sytuacje. Obserwujemy działania kursantów, korygujemy błędy w technice jazdy i eliminujemy niewłaściwe reakcje. Staramy się wpoić prawidłowe zachowania i sposób wykonywania czynności, aby posiadając odpowiednią wiedzę i umiejętności kursant czuł się pewniej i bezpieczniej za kierownicą.

Szkolenia odbywają się na naszym sprzęcie. Organizowane są przez cały rok, w terminach ustalanych indywidualnie, dostosowanych do możliwości i wymagań klienta.

Aby  osiągnąć jak najlepsze efekty  szkolenia są zawsze jednoosobowe.

 

 

kurs wózka widłowego