Nasze Centrum Szkoleniowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizuje kursy na wózki widłowe z obsługą butli gazowej w trybie e-learning. 

Obecne przepisy prawne jak i trendy powodują, że tak jak możliwe jest zdobycie prawa jazdy (część teoretyczna) tak i uprawnienia na kurs wózka widłowego można nabyć przy wsparciu technologii informatycznych.

Zgodnie z programem UDT, kurs na wózki widłowe obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Część teoretyczną można realizować np. w domu – wystarczy dostęp do internetu i przeglądarka na dowolnym przystosowanym do tego urządzeniu (telefon, tablet, laptop).

Otrzymują Państwo dostęp do elektronicznego kursu –  materiałów dydaktycznych, które pozwolą na zapoznanie się z pełną wiedzą wymaganą do zdania pisemnego egzaminu w zakresie określonym przez UDT.

 

Czas trwania części praktycznej jest u nas NIELIMITOWANY.

W żaden sposób nie ograniczamy czasu szkolenia praktycznego.  Kursant jeździ sam lub na zmianę w parze – nie jak w innych firmach – przez godzinę w 3 osoby. 

SAM decydujesz ile czasu chcesz poświęcić na doskonalenie techniki jazdy!!

Uprawnienia które otrzymają Państwo kończąc nasz kurs, obejmują wózki jezdniowe z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia oraz udźwigu,- naładowne, podnośnikowe, unoszące, ciągnikowe należące do kategorii II WJO.

Uprawnienia wydawane są w trzech językach (polski, angielski, niemiecki) i są  respektowane poza granicami naszego kraju.

Dla grup powyżej 3 osób stosujemy preferencyjne zniżki.

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji, kurs wózka widłowego możemy organizować dla mieszkańców miast – Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice i dalszych okolic.

Dogodna lokalizacja w Rudzie Śląskiej gwarantuje bezproblemowy dojazd właściwie z każdego kierunku.

Przygotowujemy też do egzaminów przeprowadzanych przez UDT.  Informacje na ten temat – kliknij tu.

Zapraszamy do naszego ośrodka w Rudzie Śląskiej.

Centrum Kompetencyjne Grupy RCS – Proximus
ul. Wolności 92
41-701 Ruda Śląska

Kursy na wózki widłowe – elearning, e-kurs.

kurs wózka widłowego elektroniczny