Nasze Centrum Szkoleniowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizuje kursy na wózki widłowe w weekendy i dni wolne od pracy.

Zgodnie z programem UDT, kurs na wózki widłowe obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Otrzymują Państwo materiały dydaktyczne, które pozwolą na zapoznanie się z pełną wiedzą na tematy związane z tematyką pracy z urządzeniami transportu bliskiego, przydatne nie tylko do potrzeb ukończenia kursu ale i w dalszej pracy zawodowej.

Uprawnienia które otrzymają Państwo kończąc nasz kurs, obejmują wózki jezdniowe z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia oraz udźwigu,- naładowne, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe należące do kategorii II WJO.

Konieczne jest również przystąpienie do badań lekarskich w celu uzyskania orzeczenia o sprawności i braku przeciwwskazań do kierowania wózkiem. Badania te mogą Państwo wykonać we własnym zakresie lub u nas, w trakcie trwania kursu.

Kursant po pomyślnym ukończeniu szkolenia otrzymuje:

Zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych,
Imienną legitymację/zezwolenie do sterowania wózkami jezdniowymi w zakładzie pracy,
Kursant może otrzymać uprawnienia w czterech językach (polski, angielski, niemiecki i norweski) respektowane poza granicami naszego kraju.

Dla grup powyżej 3 osób stosujemy preferencyjne zniżki.
Dla osób chętnych –  potwierdzenie kwalifikacji z Urzędu Dozoru Technicznego – płatne 160 zł/os

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji, kurs wózka widłowego możemy organizować dla mieszkańców miast – Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice i dalszych okolic.

Dogodna lokalizacja w Rudzie Śląskiej gwarantuje bezproblemowy dojazd właściwie z każdego kierunku.

Zapraszamy do naszego ośrodka w Rudzie Śląskiej.

Centrum Kompetencyjne Proximus
ul. Wolności 92
41-701 Ruda Śląska

Kursy na wózki widłowe w weekend i dni wolne.

kurs wózek widłowy weekend